FELHÍVÁS Tagságdíj befizetésre és Adományozásra


FELHÍVÁS

Tagságdíj befizetésre és Adományozásra                                            

 

 

Kastl, 2012 Április 15 

Kedves ALUMNI tag, kedves volt kastli diák,                                                 

 

2012 elsö felében tartunk. Sokat tettünk és értünk el az utolsó 4 évben. Mindezekröl értesítünk honlapunkon (www.kastlalumni.eu) és körleveleinken keresztül.

Eddigi munkánk is lehetetlen lett volna anyagi hozzájárulásod nélkül, legyen az önkéntes adomány vagy az ALUMNI tagságdíjad formájában.

 

Lakiteleken 2012 április 29.-én nyítjuk meg a Burg Kastl Emlékgyüjtemény kiállítását. E kis múzeum berendéze –a sok önkéntes és önfeláldozó munka mellett, amit volt diákjaink díjtalanul eddig is megtettek- magas anyagi befektetéssel (kb. 5,000.- Euró) jár, amit eddig elölegeztünk, hogy idöben készen lehessünk a berendezéssel a megnyító ünnepségig.

Kérjük anyagi segítségedet, támogatásodat (Jelige: Burg Kastl Museum), hogy méltóképpen és megfelelö technikai eszközzel berendezett keretben emlékezhessünk meg volt iskolánkról és mutathassuk be az emlékszoba látogatóinak a Burg Kastl Magyar Gimnáztium és annak elödjeinek hangulatát és hagyatékát.  


Köszönjük elöre is adományodat!

 

A Burg Kastl ALUMNI e.V. egyesület évi tagságdíja 20,- Euro, amelyet –akár más adományt is!- a következö bankkontóra fizethetsz be átutalással vagy Pay-Pal-on keresztül:

Burg Kastl ALUMNI e.V.

Deutsche Bank   Filiale Frankfurt am Main   (Am Hauptbahnhof 12, D-60329 Frankfurt)

Kto. Nr.  229415500                                 BLZ: 50070024

IBAN: DE 19 5007 0024 0229 4155 00       BIC (SWIFT-Code):  DEUTDEDBFRA                       

 

Ref.: ALUMNI 2012 vagy 2011 (ha még nem fizetted volna be!)   

Ha adományod mást célt szolgál, add meg a megfelelö jeligét, pl. Spende, MaJa, Museum

 

Magyarországon belül a Jokay Alapítvány következö bankszámlájára utalhatod át tagságdíjadat (6,000.- HuF) illetve adományodat:

Jókay Alapítvány

1221 Budapest  -  Gerinc utca  83

Bankszámlaszám:  10918001-00000015-74190009

 

Feltétlenül tüntesd fel az átutalásnál hogy Burg Kastl ALUMNI Tagságdíj illetve Burg Kastl Adományozás!

 

A tagságdíjak átutalását természetesen egy tartós megbízással („Dauerauftrag”) is megteheted.

 

A Németországból befutott tagságdíjak illetve adományok után szívesen postázunk egy megfelelö igazolást a teljesitett adományról („Spendenquittung”). Kérlek ird meg nekünk az átutaláson (illetve egy külön e-mailben vagy levélben) a pontos címedet, hogy oda postázhassuk az igazolást.

 

Amennyiben nem csupán anyagilag, hanem tettel is hozzá szeretnél járulni munkánkhoz, örömmel várjuk jelentkezésedet. Lépjél be az ALUMNIba és légy aktív! Segíts adományoddal vagy munkáddal, hogy mi ma azokon úgy segíthessünk, mint ahogy rajtunk is segítettek ismeretlen magyarok világszerte 30-40-50-60 évvel ezelött, hogy a Burg Kastl Magyar Gimnázium évtízedekik végezhesse magyarságörzö munkáját!

 

Köszönjük a Burg Kastl ALUMNI e.V. vezetősége nevében

                                                                                                                                                   Szilágyi Zoltán               Diegoné Fedor Alíz             Schmidt Károly 

       Elnök                               Alelnök                        Pénztáros                                                                                             

 

Download
120415 Felhívás adományozásra és az ALUM
Microsoft Word Dokument 69.0 KB

Kommentar schreiben

Kommentare: 0